Hizmetlerimiz

Outsourced Pazarlama Ekibiniz

Markaların websitesi, SEO, SEM, sosyal medya, içerik ve dijital reklamcılık çabalarından daha fazla yatırım getirisi elde etmelerine yardımcı olmayı taahhüt eden uzman bir dijital pazarlama ekibiyiz. 

  • Pazarlama Operasyonları
  • Sunum İçeriği ve Tasarımı
  • Marka Yönetimi
  • SEO & SEM Operasyonlarınız
  • Websitesi Geliştirmesi ve Tasarımı
  • Sosyal Medya İçeriği ve Yönetimi

Markanızla vakit geçirmek isteyecek insanları sizinle tanıştırıyoruz.

Yaptığınız yatırımın karşılığını alabilecek misiniz? Aklınızdaki ilk sorunun bu olması çok normal. Çalışmalarımızın görünürlüğü karşısında şaşıracaksınız. Marka farkındalığınızı arttırıyoruz, şirketinizi dijital dünyaya açıyor ve potansiyel müşterilerinizi çekiyoruz. 

Satışa dönüşen tüm eylemlerinizi takip ediyoruz. Gerçek müşterilerinizi yeniden hedefleyerek, olası çapraz satışları tetikliyoruz. Kısacası, yaptığınız yatırımların karşılığını kesinlikle alacaksınız. 

Satış Ekibine Destek

Markanızın konumlandırılması, SWOT analizi, websitesi, potansiyel müşteri listesi, şirket ve ürün sunumları, flyer, e-katalog gibi araçlarla satış ekibinizi destekleriz. 

Dijital Kampanyalar

Dönemsel olarak kampanyalar oluşturur ve mevcut-potansiyel müşterilerinizi  haberdar ederiz. Kampanyanın sonuçlarını takip eder, başarısını ölçümleriz. 

Dijital Reklamlar

Google Ads, Dynamics, GDN, Discovery Ads, Sosyal Medya reklamlarını yapıyoruz. Yüksek optimizasyon puanı ile bütçenizi akıllıca kullanıyoruz.

Birlikte Nasıl Çalışırız?

Öncelikle sizi dinleriz. Şirketinizi, ürün ve hizmetlerinizi anlarız. Hedef kitlenizi (persona) ve segmentasyonunuzu çıkarırız. Rakiplerinizi öğrenir, inceleriz. Sizin ürününüzü farklılaştıran noktaları buluruz. Güçlü sloganlar yazar, doğru mesajın doğru hedef kitleye ulaşmasını sağlarız.

Websitenizi analiz eder, gerekirse baştan yapar ya da iyileştiririz. SEO uyumlu içeriklerinizi yazarız, teknik alt yapınızı hazırlarız. Eş zamanlı olarak, sosyal medya kanallarına içeriklerinizi yazar, buradaki etkileşimlerinizi raporlarla takip ederiz. SEM faaliyetlerinizi başlatır, dönüşümlerinizi tanımlarız. 

Kısaca, üzerinizdeki maksimum yükü almaya çalışır, sizin yerinize biz üretiriz. Sizden kontrol etmenizi ve yorumlamanızı bekleriz. Sadece yönetmeyiz, operasyonel faaliyetlerinizi de yürütürüz. Düzenli toplantılar yapar, KPI’larımızı belirler ve bu doğrultuda çalışırız.

  • Dinleriz
  • Anlarız
  • Yönetiriz
  • Sonuçları Kutlarız :)

Ölçümlenebilir pazarlama faaliyetlerimizin tadını çıkarın. Veri virtüözlerimiz sizin daha rasyonel sonuçlar almanızı sağlar.

Sosyal Medya

Sosyal medya (Facebook, Linkedin vb.) raporları ile takipçi sayınız, etkileşim oranınız, potansiyel müşteriler ile temasınız gibi sonuçları değerlendiririz. 

Google Analytics

Google Analytics ile web sitesi performansı, pazarlama eforlarının başarısı, dönüşüm hedeflerinin sonuçları gibi ölçümleme raporlarını sunarız. 

Rakip Analizi

Rakiplerinizin pazar payları, faaliyetleri, ürün detayları ve seo-sem çalışmaları değerlendirmesini raporlarız. Stratejilerimiz üzerinden aksiyon alırız. 

Toplantı Yapalım

Tanışalım ve birlikte neler yapabiliriz bakalım. En kötü ne olabilir ki? Birbirimizi tanımış oluruz. Aaaaa, bu arada belki ilk toplantımızda size sunacağımız küçük ipuçları da işinize yarayabilir. 

İletişim bilgilerinizi bırakın

Form doldurmaktan sıkıldınız, biliyoruz. Yine de bizim için tekrar doldurduğunuz için teşekkür ederiz.